• Notebook Tamiri

  Notebook tamiri ve onarımı konusunda bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız, bugüne dek bir çok kuruma ve son kullanıcılara çözüm ortağı olmuş, müşteri odaklı çalışan bir firmadır.

  devamını oku
 • Network & Güvenlik

  UTM / Firewall yetenekleri ile iş devamlılığınız için daha çok güvenlik ve kontrol sağlar. Tecrübe ile hazırlanmış, dünyanın endüstriyel Multicore UTM cihazları üst seviyede koruma ve kolay kullanıcı kontrolü yetenekleri ile iş devamlılığınızı arttırır.

  devamını oku
 • Bilişim Danışmanlığı

  İş hayatındaki başarı; iyi planlanmış, doğru yönetilen, değişen taleplere cevap veren, verimliliği artıracak bir bilgi teknolojisi yapısı ile mümkün oluyor. Bu zor rekabet ortamında siz de katma değer sağlayacak çözümleri hedefleyerek, bilgi teknolojilerinin doğru kullanılması ve sağladığı fayda ile gücünüzü arttırmalısınız.

  devamını oku
 • Bilgisayar Bakım Anlaşması

  Firma sahibisiniz yada bir herhangi bir firmada yönetici olarak çalışıyorsunuz. Çok sayıda bilgisayarınız ve bilişim ürününüz var. Sisteminizde meydana gelen herhangi bir hata ve arızalanmalarda teknik servis çağırmak zorunda kalıyor ve sorunlarınıza anlık geçici çözümler bulmaya gayret ediyorsunuz. Bu durum, kısa zaman içerisinde oldukça maliyetli bir hal almaya başlar. Servis sürelerince yaşadığ

  devamını oku
 • Server (Sunucu) Kurulumu

  Sunucu kurulumlarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yapılandırılmaktadır. Firmanın kendi bünyesinde bir sunucusunun olması ve bu sunucu üzerinde çeşitli uygulamaların kullanılması tamamen kendine bir çok avantaj sağlamaktadır. Sunucu üzerindeki bu avantajlı uygulamaları şöyle sıralayabiliriz. Bu uygulamalar tek bir sunucu üzerine kurulacağı gibi birden fazla sunucuya da farklı uygulamalar ku

  devamını oku
 • Kurumsal Antivirüs Çözümleri

  Yaygınlaşan Internet uygulamaları ve kullanımları, beraberinde virüs, spy ve spam gibi istenmeyen davetsiz misafirlerin sistemlerimize zarar vermesine, performans ve en önemlisi de veri kayıplarına neden olabilmektedirler. Firmalar, sürekli çoğalan ve şekil değiştiren bu zararlı kodlara karşı, etkin ve düzenli güncellenen bir korumaya ihtiyaç duymaktadırlar.

  devamını oku